Kalendarz 2020/21
PROCEDURA COVID-19
Terminarz spotkań z rodzicami 2020/2021
  Pasowanie na ucznia

Cała społeczność szkoły obserwowała z podziwem bardzo ciekawy i starannie wykonany program artystyczny, który został zaprezentowany w sali gimnastycznej, specjalnie na ten dzień udekorowanej i przygotowanej. Uczniowie recytowali wiersze, pokazywali scenki dramowe, śpiewali piosenki, wykazali się znajomością języków obcych oraz gry na instrumentach. Część oficjalną uroczystości otworzył pochód pocztu sztandarowego. Następnie Pani Dyrektor Katarzyna Mikoda osobiście pasowała każdego pierwszaka na ucznia, przykładając do ramienia ołówek - atrybut niezbędny każdemu uczniowi. Przejęte dzieci otrzymały dyplomy upamiętniające tę uroczystość. Po tych obchodach udały się do klas, gdzie odbył się słodki poczęstunek. Pełen pozytywnych emocji dzień zwieńczony został udaniem się na mszę świętą w intencji pierwszaków, ich nauczycieli oraz rodziców. Życzymy wszystkim dzieciom zawsze uśmiechniętych buź, samych słoneczek w zeszytach i wielu przyjaźni nawiązanych w szkolnych murach. Ich rodzicom i nauczycielom z kolei - wiele cierpliwości, wytrwałości oraz pogody ducha w kształtowaniu  młodego pokolenia.