Kalendarz 2020/21
PROCEDURA COVID-19
Terminarz spotkań z rodzicami 2020/2021
  "Dzień Jabłka"

Każda z klas miała za zadanie przygotować jak najwięcej informacji o zdrowotnych właściwościach jabłek. Wiadomości te zostały następnie wykorzystane podczas quizu, który odbył się w auli szkolnej. Impreza rozpoczęła się prezentacją multimedialną, ukazującą rolę jabłka w literaturze, kulturze i sztuce. Prezentacja ilustrowana była występami dzieci, które przedstawiały scenki  z użyciem jabłek. Mogliśmy podziwiać etiudy biblijne, mitologiczne, średniowieczne… W holu szkoły odbyła się wystawa prac dzieci - rymowanki i hasła na temat jabłek i zdrowego odżywiania, albumy z przepisami na potrawy z użyciem jabłek. Na rozstawionych stolikach pojawiły się talerze z różnymi rodzajami szarlotek, ciastek, babeczek jabłkowych, własnoręcznie upieczonych przez Rodziców, Babcie oraz  wszystkich przyjaciół szkoły. Degustacja udała się znakomicie. W sali gimnastycznej różnokolorowo ubrane klasy rywalizowały o tytuł „Jabłkowego Zwycięzcy” w różnorodnych konkurencjach i wystawiały transparenty z wypisanymi hasłami o jabłku. Tam również współzawodniczyliśmy w turnieju krzyżówkowym. Po pełnym wrażeń dniu wszyscy radośnie udali się do domów, mając w sercach wspomnienie dobrze przeżytego projektu. Wszystkim zaangażowanym serdecznie dziękujemy!