Kalendarz 2020/21
PROCEDURA COVID-19
Terminarz spotkań z rodzicami 2020/2021
  Rozpoczęliśmy nowy Rok Szkolny 2014/2015

Nowy rok szkolny 2014/2015 rozpoczęliśmy w poniedziałek 1 września, spotykając się dwukrotnie w udekorowanej sali gimnastycznej na uroczystych akademiach. O godzinie 9.00 żegnali wakacje uczniowie klas 2 - 6, a półtorej godziny później salę zapełniły cztery klasy pierwszaków, przybyłych na tę uroczystość w towarzystwie rodziców oraz bliskich im osób. Po części oficjalnej, wprowadzeniu sztandaru Szkoły, odśpiewaniu hymnu, zaprezentowano publiczności część artystyczną, w trakcie której uczennice oraz solistki klas 4 - 6 wykonały program artystyczny pod hasłem „Szkoda, że skończyły się wakacje…” oraz specjalnie przygotowany na powitanie pierwszaków występ „Witamy w murach szkoły!” Najbardziej przejęte tego dnia były pierwszaki, rozpoczynające naukę w naszej szkole i trzymające ogromne rogi obfitości wypełnione łakociami. Z wypiekami na twarzach obserwowały występy kolegów i koleżanek, którzy serdecznie witali nowicjuszy w murach naszej placówki. Dzieci, nawet te sześcioletnie, odważnie odpowiadały na stawiane im przez starsze koleżanki pytania dotyczące szkoły. Im oraz wszystkim uczniom, pracownikom szkoły oraz rodzicom u progu roku szkolnego życzymy samych sukcesów!