Kalendarz 2018/19
Wykaz podręczników na rok szkolny 2018/2019
Terminarz spotkań z rodzicami 2018/2019
Opłaty za obiady i mleko
Nabór do klas II - VII
Ósmoklasista
  III Wielka Zabawa Rodzinna

Odbędzie się ona 31. 05. 2014 r. (sobota): rozpocznie ją o godz. 10.00 w SP nr 1 przy ul. Jagiellońskiej w Katowicach Korowód Postaci z Książek prowadzony przez aktora Teatru Śląskiego, Dariusza Chojnackiego. Dzieci mogą mieć strój lub rekwizyty nawiązujące do książkowych bohaterów i pod opieką rodziców, przy ochronie Straży Miejskiej oraz Policji przejdą na ulicę Jordana. W korowodzie wezmą udział niedźwiedź Bartek i dziewczynka Lizzy z Śląskiego Wesołego Miasteczka.
Około godz. 11.00 odbędzie się oficjalne otwarcie Wielkiej Zabawy na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, a potrwa do ok. 15.00. Czekają na Państwa liczne konkurencje przygotowane przez sponsorów i partnerów, a także ciekawe nagrody rzeczowe i nie tylko: mogą to być np. bilety do Wesołego Miasteczka, teatru Ateneum, rodzinny obiad w restauracji, wizyta u fryzjera dla dzieci, kosze słodyczy, książki, wulkanizacja opon i wiele innych.
Równocześnie podczas imprezy będzie odbywał się Finał Wielkiej Ligi Czytelników, w którym startuje nasza drużyna z klas 4-6, kiermasz książek i rękodzieła, spotkania autorskie z pisarzami Dariuszem Rekoszem oraz Agnieszką Frączek, jak również występy artystyczne dzieci - tutaj też zaprezentują się przedstawiciele naszej szkoły.

W celu zasięgnięcia dokładniejszych informacji warto odwiedzić profil Wielkiej Ligi na Facebooku https://www.facebook.com/zabawarodzinna?ref=hl , stronę internetową Wielkiej Ligi i Wielkiej Zabawy Rodzinnej  http://liga.nazwa.pl/zabawa.php oraz stronkę biblioteki szkolnej.
Warto zarejestrować się już dziś przez Internet!