Kalendarz 2020/21
PROCEDURA COVID-19
Terminarz spotkań z rodzicami 2020/2021
  Plac zabaw - program "Radosna szkoła"

W obecności całej społeczności uczniowskiej przecięcia wstęgi dokonali: Pani Dyrektor Katarzyna Mikoda, Ksiądz Proboszcz Stanisław Noga, koordynator Akcji Społecznej: „Lubię siatkę” Pan Maciej Guzik oraz przewodnicząca Samorządu Szkolnego Maja Fuss. Zespół taneczny i zespół Cheerleaderek zaprezentował swoje umiejętności w tańcu z pomponami i elementami akrobatyki. Odbył się krótki pokaz bezpiecznego korzystania z poszczególnych sprzętów. Plac zabaw umożliwia młodszym dzieciom podejmowanie aktywności fizycznej w sposób pozwalający rozładować napięcia emocjonalne i fizyczne, wynikające z możliwego ograniczenia spontanicznej aktywności w trakcie zajęć prowadzonych w klasach. Przygotowano go do prowadzenia z dziećmi różnych form zajęć ruchowych (np. pokonywania przeszkód, wspinania, czworakowania, przeskoków, przeplotów czy zwisów). Wyposażony również w drabinki, drążki, ściankę wspinaczkową, pomosty, zjeżdżalnie, równoważnie, przeplotnie oraz huśtawkę. Ważne jest to, że plac zabaw jest bezpieczny, m.in. poprzez zastosowanie nowoczesnej, bezpiecznej nawierzchni pod urządzeniami, właściwe rozmieszczenie sprzętu znajdującego się na placu zabaw.